14 Temmuz 2014 Pazartesi

Ücretsiz Nasıl Site Açarım?

Yeni başlayanlar ücretsiz site açmak, kendini geliştirmek için ücretsiz siteleri tercih ederler. Bu siteleri kalite sırasına göre sıralıyacağız.


  • Blogger Site Açma
Blogger site açmanın birçok avantajı vardır. Bunlardan en önemlisi ve bir sitede olmaz ise olmazı olan Seo'dur. Blogger blogları seo bakımından oldukça iyidir ve kısa sürede index alırlar. Blogger google'ın bir hizmetidir. Bu sebepten oldukça kalitelidir.

Blogger: “siteadi.blogspot.com.tr” bu şekilde site açılıyor. Bunun için google hesabımız olması gerekir, eğer yoksa açıp ardındanda blogger.com 'dan google hesabımızı açıp, aşağıdaki resimdeki adımları uygulayınız.

Site Adresi: https://www.blogger.com/home

  • TR.GG

İnternette ilk sitemi bende TR.GG'de oluşturdum. Çoğu kişide ilk burayı yada boggeri tercih ediyor. Burda site oluşturmanızı tavsiye edmiyorum ama yeni başladıysan denemelisin.

Site Adresi: http://www.bedava-sitem.com/reg.php  • Doomby

Site Adresi: http://manager.doomby.com/wizard/start  • Edublogs

Bu site bize sunulmuş büyük bir nimettir, edu uzantılı bir bloğa sahip oluyoruz, bu sitelerden alınan backlinkler tanıtım yazıları çok kıymetlidir. Buradan site açıp, backlink, tanıtım yazılarıyla gelir sağlayabiliriz.

Site Adresi: http://edublogs.org/

  • Blog.com

Bu gerçekten çok kalitelidir, ama başlangıç için uygun değil bence. Çünkü seosu gerçekten iyi siteler çıkabiliyor, bu yüzden 2.seviye arkadaşlar için tavsiye ediyorum.

 Site Adresi: blog.com

x
x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsun.

Yeni yayınlardan haberdar olmak için facebook sayfamızı takip etmek isteyebilirsin.

İlgini çekebilecek birkaç şey daha var. Hemen göz atmak için anasayfa'ya uğrayabilirsin:

Facebook'a Git Anasayfa'ya Git