6 Ocak 2014 Pazartesi

Google Adsense Forum Sitelerini Onaylar mı?


Birçok kişi forum sitelerine adsense'nin onay vermediğin düşünüyorlar..Fakat bu konuda yanılıyorlar.Google adsense en kazançlar için forumları öneriyor.Eğer forumunuz Mybb gibi kaliteli ve ücretsiz bir sistem üzerine kurulmuş profesyonel,özgün ve Hitleri iyi bir forum sitesi ise hiç şühesiz adsense onay vermektedir.

Google adsense site forummuş,blogmuş diye bakmaz.Kalitesine,içeriğine ve hitlerine bakar.Özellikle son zamanlarda mybb kurulu birçok forumun adsense onayı aldığına şahit oldum.Şahsi görüşüm adsense onayı almak bir anda olacak bir durum değildir.Zamanla,emek harcayarakolacak bir durumdur.

Adsense forum sitelerine onay veriyor.Yeter ki siteniz özgün,kaliteli ve içerikleri politiklarıya uyumsuz olmasın.Son zamanlarda warez paylaşımı yapan forumların sayısı arttı.Bu forumlar hiçbir şekilde onay alamaz ve onaylı bir adsense hesabının kdolarını eklediklerinde hesapları uyarılmadan banlanır.Siz hiç warez tema,script paylaşan bir sitede yada torrent paylaşımı yapan bir forumda yada blogda adsense reklamı gördünüz mü? Ben söyleyim görmediniz ve göremezsiniz.


x
x Bir Saniye!

Siteyi terk edecek gibi görünüyorsun.

Yeni yayınlardan haberdar olmak için facebook sayfamızı takip etmek isteyebilirsin.

İlgini çekebilecek birkaç şey daha var. Hemen göz atmak için anasayfa'ya uğrayabilirsin:

Facebook'a Git Anasayfa'ya Git